ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 6 stycznia 2017

ATP Doha 2017

Murray A. - Berdych T.
Berdych T. ::: 6,16 ::: 1/3
Berdych T. +1,5 seta ::: 2,39 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3

H2H 10:6 z lat 2005-2016. Ostatnie 6 spotkań wygrał Murray, grali w ćwierćfinale Paryża i mecz był niezwykle zacięty - wynik 7:6(9) 7:5 dla Murraya, jednak teraz liczę na Tomasza. Choć Berdych dość solidnie się prezentuje, ograł Tsongę, to jednak on ma od wielu lat kompleks czołowych graczy - mecze przegrane w szatni i co by się nie działo, kończyło się to tradycyjnie czyli porażką Czecha.
Tym razem mamy rok 2017, nowe nadzieje, nowe wejście w sezon, a odnośnie wejścia to Murray słabiutko moim zdaniem na razie wygląda. Jednak on też często wiele razy grał na przysłowiowe "pół gwizdka", a kończył mecze jako zwycięzca. Być może będzie tak i tym razem, jednak Murray w meczu z Almagro niezwykle się męczył, z takim Geraldem Melzerem stracił podanie aż 3 razy. Słabo to wygląda nie ma co się łudzić. Liczę na zacięty mecz i kto wie czy nie jakąś "sensację".

Wynik: 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz