ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 10 stycznia 2017

ATP Sydney 2017

Harrison R. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3

Martwi na pewno H2H 3:0 z lat 2011-2016, jednak wbrew pozorom Harrison to młody tenisista, 24 lata na karku, z tego co pamiętam to w ostatnich sezonach na placach jednej ręki można było zliczyć jego udane turnieje w ATP w ciągu roku. Poza tym poziom to zawodnik z pogranicza Challenger.
Oczywiście to zawodnik młody, z ambicjami na rozwój, ale GGL to stary wyga, 2 lata temu miał super sezon, rok temu mocno średnio, jednak nadal jest to klasowy gracz. To, że odpadł w 1 rundzie z Bedene w Chennai jeszcze o niczym nie świadczy, bo tam młody Słoweniec / Reprezentant Wielkiej Brytanii nie jednemu zawodnikowi z czołówki napsuł krwi w poprzednich sezonach.
Kto wygra mecz, to wielka zagadka, jednak ja bym po 1,40 nie ufał jeszcze aż tak bardzo młodemu Harrisonowi na początku sezonu. Przeszedł gładko kwalifikacje to fakt, ale z nikim poważnym tam nie grał. Warto wspomnieć, że 2 razy grali w Indian Wells ze sobą, gdzie Harrison odniósł tam naprawdę spektakularne wyniki w latach 2011-2012 jak na tak młodego tenisistę.

Wynik: 6:1 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz