ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 29 stycznia 2017

Australian Open 2017

Wracam po wypadku, niedługo pojawi się więcej informacji.

Federer R. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,75 ::: 3/3

H2H 11:23 z lat 2004-2015, dwie żywe legendy tenisa spotykają się w samym finale Australian Open. Trudno sobie wyobrazić ciekawsze spotkanie. Publika zapewne chciałaby, żeby to jednak Federer wygrał na "stare" lata, jednak ja się nie łudzę i nie zdziwię się jak to spotkanie skończy się nawet wynikiem 0:3 dla Hiszpana. Grali ze sobą tutaj 3 lata temu w półfinale i właśnie padł taki sam wynik.
Fed nie potrafi grać Rafą, grali tutaj w 2009 roku, padło 5 setów, w 2012 wynik 4 setowy. Kondycyjnie Nadal jest lepszy na dłuższym dystansie, jest piekielnie zmobilizowany, widać, że powrócił w tym sezonie do formy, a przynajmniej na tym turnieju. To przypadek, że po sezonie w olimpiadą gra tak dobrze? Mniej kontroli? Wnioski wyciągnijcie sami. Mecz niedługo więc zapraszam do oglądania.

Wynik: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz