ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 28 lutego 2017

ATP Acapulco 2017

Dolgopolov A. - Cilic M.
Lorenzi P. - Lu Y.H.
Cilic M., Lu Y.H. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 2/3 +1,74

H2H 1:1, ale to bez znaczenia bo z przed 6 czy 7 lat. Wydaje mi się, że tutaj Dolgopolov startuje tylko z musu bo ma dziką kartkę. Wygrał Buenos Aires, a później w Rio musiał skreczował z Bustą. Być może się wykurował kto wie, jednak Cilica akcje idą ostatnio w górę. Słabo zaczął sezon, ale ostatnio w Marsylii zagrał 2 tie-breaki ze zwycięzcą Tsongą. To jakiś dobry znak lepszej gry. Rok temu odpadł tutaj w 1 rundzie, ale wcześniej zagrał w finale Marsylii, więc mógł dać sobie na wstrzymanie.

H2H 2:1, hard to nie jest nawierzchnia Włocha, ale pokonał na niej dwa razy Lu. W każdym z trzech meczów Tajwańczyk urwał seta. Lu urwał ostatnio set Fritzowi czy Kyle Emund więc to dobry prognostyk przed tym meczem. Lorenzi w mojej opinii też często traci sety. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale liczę na seta dla Lu.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz