ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 19 lutego 2017

ATP Buenos Aires 2017 - Finał

Nishikori K. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 3/3 +4,26

H2H 5:0 z lat 2011-2016 i dzisiaj wbrew mojej zasadzie zagram w stronę Ukraińca. Odpuszczam typowanie finałów w Rotterdamie i Memphis, tam mogą się dziać cuda w mojej opinii. Dolgopolov od początku tego turnieju mi się tutaj podobał. Pokonanie Cuevasa, Bustę bez większych problemów tylko to potwierdziło. Już Wam kiedyś wspomniałem, że Dolgopolov w finale Rio grał jak równy z Nadalem! Dzisiaj przeciwnik trochę mniejszego kalibru, bo Rafa wtedy grał bardzo dobrze.
Kei stracił tutaj seta z Berlocqu i Schwartzmanem, zapewne publika będzie za nim, ale w mojej opinii Nishikori to zawodnik któremu czasami brakuje jaj w najważniejszych momentach dlatego nie bez powodu wiele razy zawodził "swoich typerów" w tym i mnie. Dostał taką łatkę, że gra dobrze, ale jak nie ma swojego dnia to zaczyna się denerwować i wyrzucać w auty lub siatkę. Czekam na ten mecz z niecierpliwością.

Wynik: (4)6:7 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz