ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 22 lutego 2017

ATP Delray Beach 2017

Anderson K. - Del Potro J.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 1,87 ::: 1/3

H2H 0:5 z dość odległych lat 2011-2013. JMDP kolejny raz wraca po długiej przerwie na turnieju w Delray Beach. Rok temu zajechał tutaj do półfinału po prawie rocznej przerwie, bądź nawet dłuższej z małymi wystąpieniami na turniejach od 2013 roku gdzie zagrał "normalny" sezon. W 2016 zaliczył super sezon jak na niego, srebro na Igrzyskach Olimpijskich, wygrany turniej w Sztokholmie bez straty seta itd.
Anderson Kevin również wraca po przerwie bez poważnej gry. W Memphis pokonał go w 3 setach Dzumhur. Liczę na to, że ze zdrowiem JMDP i przygotowaniem jest już wszystko dobrze, jak tak będzie to Kevin tutaj poleci w 1 rundzie.

Wynik: 4:6 4:6

1 komentarz:

  1. Kolejny raz można liczyć hajsiwo. Turniej w Delray Beach to jakiś zlot rencistów czy co? Anderson Haase JMDP po kontuzji wszyscy po długiej przerwie.

    A i Shakal nie rób żałosnego wirala licząc na więcej wejść :). Ja wiem że im glosniej tym niby lepiej czy w twoim przypadku ci sie to oplaci to sam nie wiem.

    OdpowiedzUsuń