ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 23 lutego 2017

ATP Delray Beach 2017

Fritz T. - Young D.
Young D. ::: 1,78 ::: 2/3 +1,56

Taylor Fritz to bez wątpienia talent, tylko takich talentów mieliśmy już kilka. Na razie nie przypominam sobie za bardzo jego dobrego wyniku, poza tym finałem z przed roku w Memphis. Wszystko niby przed nim, jednak z tymi młokosami to już nie raz pisałem, nigdy nic nie wiadomo. Zverev czy Thiem bardzo często tracą sety, Kyrgios ma piekielnie dobre warunki do gry, ale jego podejście czasami jest szokujące.
Dziś stawiam na leworęcznego Younga który nie raz potrafi zaskoczyć dobrą grą. W Memphis ograł Isnera, Opelkę, Mannarino tutaj Karlovica. Rok temu kilka niezłych wyników typu urwany set w Bazylei w Wawrince czy w Tokio Nishikoriemu. Nie wyszedł mu początek sezonu, jednak w 2017 może być zupełnie inaczej.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz