ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 24 lutego 2017

ATP Delray Beach, ATP Rio de Janeiro 2017

Johnson S. - Sock J.                                                       
Monteiro T. - Ruud C.  
Sock J., Monteiro T. ::: 2,19 ::: 1/3

H2H 3:4, grali już w tym roku ze sobą w Auckland i wygrał Sock którego uważam za lepszego zawodnika. Steve Johnson w ciągu sezonu ma wyskoki dobrej gry, ale nie trwa to zbyt długo. Socka bardziej cenię za grę w deblu, rok temu wygrał turniej w Houston, w 2017 już Auckland zapisał na swoim koncie. Niewykluczony tie-break w tym meczu bo obaj potrafią dobrze serwować, a pierwsze swoje mecze wygrali bez większych problemów. Mecz do AKO w sam raz.

Pisałem o tym, że Monteiro może urwać seta Bellucciemu, ale nie sądziłem szczerze, że go pokona. Skoro tak się stało to 22-letni Brazylijczyk powinien awansować do półfinału turnieju. Przeciwnik wręcz idealny z poza reszty zawodników. Thiago już rok temu pokonał Tsongę, teraz na rozkładzie ma Bellucciego, Robredo, urwany set Berlocoqi. Ruud też fajnie zaczął "karierę" z wysokiego C, ale w tym momencie uważam, że Monteiro w Rio to zdecydowanie za dużo.

Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz