ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 20 lutego 2017

ATP Marseille 2017

Simon G. - Khachanov K.
Khachanov K. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 2/3 +1,66

Obaj jak na razie słabo w tym roku wypadają, ale tak naprawdę to dopiero początek sezonu. Niedługo trzeba będzie się pogodzić z faktem, że wielkimi krokami powoli dobiegają końca kariery tych wszystkich Simonów Gillesów itd. Ich miejsce zastąpią właśnie te Khachanovy, Corice itd. Chociaż przykład Federera pokazał, że niektórzy im starsi są tym lepsi... Jednak to tylko chyba wyjątek który potwierdza regułę, bo np. taki David Ferrer od bardzo długiego czasu nic konkretnego nie gra, a co roku od wielu sezonów był w ścisłej czołówce.
Rok temu Simon Gilles pożegnał się tutaj już w pierwszym meczu dość sensacyjnie z Gabashvilim. Khachanov to na razie wielka niewiadoma, ale wygrana turnieju w Chengu budzi podziw, a ostatnio na Davis Cupie zagrał 5 setówkę z Troickim. Szanse na seta na pewno ma, ja próbuję. 

Wynik: 4:6 7:5 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz