ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 22 lutego 2017

ATP Marseille 2017

Medvedev D. - Paire B.
Paire B. +2 gemy ::: 1,71 ::: 2/3 +1,46

Dziwny z Paire zawodnik, ale to chyba każdy wie kto śledzi tenis. Przykładowo w takim Tokio kiedyś ogrywa Nishikoriego, idzie do finału jak burza, a w finale ugrał zaledwie 6 gemów z Wawrinką. Rok temu pokonał tutaj Stana, ale później w 3 setówce poległ z Cilicem.
Danilii Medvedev to jeszcze młody zawodnik, 21-letni, zaliczył w Chennai swój pierwszy finał w ATP dość szybko, bronił nawet meczowej czy meczowych (2 chyba) w półfinale z Selą, ale wygrał. Na AO szybko odpadł. Ostatnio w Montpellier zagrał całkiem przyzwoity tenis, jednak ja takim młodym zawodnikom to nie ufam. Dobry przykład mieliśmy chociażby wczoraj jak odpadł Zverev A. zwycięzca turnieju w Montpellier.

Wynik: 5:7 7:5 7:6(4)

1 komentarz:

  1. beka z paire jak on mugl to przegrac :D w drugim secie 3:5 :DD w 3 podwojne pszelamanie :DD hahaha handi weszlo alee roznie moglobyc

    OdpowiedzUsuń