ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 23 lutego 2017

ATP Marseille, ATP Delray Beach 2017

Mahut N. - Gombos N.
Querrey S. - Donaldson J.
Mahut N., Querrey S. ::: 1,95 ::: 2/3

H2H 3:1 z lat 2013-2015. Już pisałem wcześniej o Mahucie, że on na hali grać potrafi i w ciągu ostatnich sezonów odpalał formę na 1-2 turnieje ATP. W pierwszym meczu pokonał Zvereva co budzi podziw. Gombos to jednak inny kaliber przeciwnika, gra tutaj od kwalifikacji, ale fakty są takie, że w wieku 26-lat wygrał swój pierwszy mecz na poziomie ATP właśnie z Donskoyem. Kolejny raz liczę na doświadczenie Nicolasa Mahuta, gra u siebie.

H2H 2:0 z lat 2014-2015, ale to nie powinno dziwić, wtedy Donaldson miał 17-18 lat. Teraz ma 20, niby coś tam czasami odpali (np. Brisbane tego roku), ale z młodzikami to nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczą z dobrą formą, bo po tym dobrym wyniku z turnieju w Australii zaczął notować passę porażek z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami. Querrey rok temu wygrał ten turniej, pokonał JMDP po drodze. Niby Sam nie gra tego co kilka sezonów temu, jednak jego doświadczenie powinno tutaj zrobić olbrzymią różnicę.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz