ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 26 lutego 2017

ATP Marseille, ATP Rio de Janeiro 2017

Pouille L. - Tsonga J-W.
Carreno-Busta P. - Thiem D.
Tsonga J-W., Thiem D. ::: 1,75 ::: 3/3 +2,25

H2H 0:1 z 2016 roku, podczas turnieju w Monte-Carlo. Pouille zadziwia wynikami, jednak w finale stawiam na bardziej doświadczonego Tsongę który jest w gazie. Pokonanie Kyrgiosa, wygrany Rotterdam budzi szacunek. Po drodze nie dali mu rady Goffin, Berdych, Muller, Cilic, Simon więc cała śmietanka topowych zawodników którzy dobrze odnajdują się w grze na hali. Pouille jest mocny, ale nie wiem czy aż tak by wygrać finał przed własną publicznością. Jo wygrał już ten turniej 2 razy w swojej karierze.

H2H 1:3 i w każdym z tych meczów urwali sobie po secie. Może over gemowy byłby lepszym rozwiązaniem? Przeciwnicy Thiema mnie rozczarowali, ale skoro już młody Austriak znalazł się w finale to powinien go wygrać. Wszyscy pamiętamy jego genialną 1 część sezonu gdzie miał nawet więcej zwycięstw niż Djokovic. Wygrywał turnieje na trawie, mączce, hardzie, nawierzchnia była bez znaczenia. Hiszpan miał tutaj trochę szczęścia, bo najpierw nie dał rady kontuzjowany Dolgopolov, a później z 18-letnim Casprem Ruud bronił piłki meczowej. Dzisiaj limit szczęścia powinien być wyczerpany.

Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz