ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 21 lutego 2017

ATP Rio de Janeiro 2017

Monteiro T. - Elias G.
Monteiro T. ::: 1,71 ::: 2/3  +1,42

O 20:30 fajnie Monteiro wygląda po 1,71. Brazylia, już rok temu ograł np. Tsongę. W Argentynie pokonał Robredo, Berlocqu w formie urwał seta, tutaj gra przed żywiołową własną publicznością. W 2016 mocno powalczył w Sao Paulo i Rio z Cuevasem który wygrał oba turnieje.

Wynik: 2:1

Dolgopolov A. - Ferrer D.
Dolgopolov A. ::: 2,33 ::: 1/3 

Aż grzech nie spróbować, H2H 3:9, ale na mączce 2:1, w 2014 roku już tu grali. Ukrainiec wygrał Buenos Aires, rok temu Cuevas wygrał Sao Paulo i Rio więc teorie o zmęczeniu można odłożyć na bok. Jak jest forma trzeba ją wykorzystać. Ferrer od dawna kompletnie nie przekonuje i nie przypomina tego co pokazywał przez kilka ładnych lat czyli rok w rok wysoki poziom.

Wynik: 2:0

1 komentarz:

  1. szakal wez ty nie graj typow na niespodzianki jak wczesniej z jakimis kursami po 6,00 na anonimow z graczami z czolowki atp gdzie liczysz na niespodzianke bo zwykle mecze typujesz bardzo dobrze a jak szukasz na sile typow i duzy kurs to wychodzi jak sam wiesz pzdr

    OdpowiedzUsuń