ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 8 lutego 2017

ATP Sofia 2017

Ilkel C. - Troicki V.
Ilkel C. +1,5 seta ::: 4,23 ::: 1/3

Próbuję po raz kolejny na seta dla "underdoga". Jest dzisiaj jeszcze okazja w meczu Goffina czy Bautisty-Aguta, jednak w tym meczu jest najwyższy kurs. Cem dostał tutaj dziką kartą, jest to zaledwie 21-letni zawodnik z okolic +300 rankingowej. Poziom Futures, ostatnio wygrał nawet turniej w Turcji.
Troicki jaki jest to dobrze wiemy, z drugiej strony grał tutaj rok temu w finale. Przykładowo z Daniel Munoz-De La Nava na Australian Open rok temu zaczął mecz od stanu 0:2, a kursy na Hiszpana były w okolicy ponad 7,00 przed meczem. Wiadomo, że w takich typach jest ryzyko, ale ja kolejny raz próbuję. Serb też niedawno na AO zagrał 5 setów z Lorenzim czy Dzumhurem, więc to też jakiś argument. Mała stawka bez szaleństw.

Wynik: 3:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz