ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 3 lutego 2017

Davis Cup 2017

Kohlschreiber P. - Darcis S.
Pella G. - Lorenzi P.
Skugor F. - Carreno-Busta P.
Kohlschreiber P., Pella G. +2,5 seta, Carreno-Busta P. ::: 1,75 ::: 2/3

"Kolba" to od kilku lat kojarzy mi się z kreczami czy walkowerami, facet jest zniszczony przez kontuzje, ale skoro gra u siebie i wystawili go to widocznie ze zdrowiem musi być już wszystko dobrze. W normalnej formie to Darcis miałby tutaj nikłe szanse na zwycięstwo. Myślałem o typie Steve +2,5 seta, jednak H2H z przed 4 lat pokazuje, że tam padł wynik 3:0 dla Niemca na AO. Wynik w ciemno jaki bym brał to 3:1.

Argentyna wygrała Davis Cup, grają u siebie, tam zawodnicy spinają się na 200%. Lorenzi rok temu zagrał sezon życia, na AO zrobił fajne wyniki, on często traci sety. Myślałem na początku o typie na Pellę, jednak ryzyko jest zbyt duże. Tu może paść nawet 5 setów. H2H 1:1, obie 3 setówki.

Rok temu Busta zaliczył aż 4 finały ATP, a co najśmieszniejsze to te dwa na mączce przegrał, a na hardzie i hali wygrał. Jest lepszym zawodnikiem niż Skugor który obija się po turniejach rangi Challenger i to jeszcze z mizernym skutkiem.

Wynik I: 2:3
Wynik II: 0:3
Wynik III: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz