ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 5 lutego 2017

Davis Cup 2017

Pospisil V. - Evans D.
Pospisil V. ::: 2,76 ::: 1/3

Tak jak już pisałem w pierwszym meczu, Vasek u siebie może być groźny. Pierwszy piątkowy mecz wygrał gładko 3:0, a rywal był na podobnym poziomie jak dzisiaj. Evans to dość nierówny zawodnik który jak na razie w karierze odpalił dobrą formę tylko kilka razy. Faworyzowanie go w tym meczu aż tak na pewno nie jest słuszne.
Ja po takim kursie wchodzę za mniejszą stawkę w Pospisila, który jak utrzyma swoje podanie to będzie trudnym przeciwnikiem do przełamania. Gramy w Kanadzie więc to też jakiś atut przemawiający za nim.

Wynik: 3:1

Zverev A. - Darcis S.
Darcis S. +2,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3 +1,60

Szanuje Zvereva i go lubię, ale on podobnie jak i Thiem czyli dwóch "świeżych" młokosów w ATP bardzo często tracą sety, a tutaj gramy przecież aż do 3 wygranych setów. Nie są jeszcze tak regularni jak ich bardziej doświadczeni koledzy. Po drugiej stronie mamy doświadczonego Darcisa któremu gra na hali nie jest obca. W piątek pokonał "Kolbę" w 5 setach, więc formę ma. Do tego na Australian Open dość fajnie wypadł. Myślę, że set to będzie formalność.

Wynik: 1:3

Berlocq C. - Lorenzi P.
Lorenzi P. -2 gemy ::: 1,72 ::: 1/3

Pella mnie zawiódł w piątek, przegrał bardzo gładko 3:0 z Włochem. Nie sądziłem, że Paolo Lorenzi utrzyma nadal tak wysoką dyspozycję. Myślę, że wygra ten mecz, bo Berlocq jak już pisałem to był dobry zawodnik kilka sezonów temu. Gra teraz na poziomie Challenger, w piątkowym meczu przegrał gładko 3:1 z Seppim, jego serwis był łamany niczym zapałki. Dzisiaj liczę na podobny wynik, choć pewnie będzie trochę trudniej bo Andreas jest lepszym zawodnikiem niż Lorenzi.

Wynik: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz