ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 2 marca 2017

ATP Dubai 2017

Haase R. - Dzumhur D.
Donskoy E. - Pouille L.
Haase R. +1,5 seta., Pouille L. ::: 1,78 ::: 2/3 +1,56

H2H 0:2 dla Dzumhura na mączce z 2016 roku. Niezwykle ciekawy mecz się zapowiada, miałem go co prawda odpuścić, później myślałem o overze gemowym, jednak ostatecznie skusiłem się na Haasa. Pisałem już, że w tym sezonie walczy w swoich meczach, urywa sety dobrym zawodnikom, co tylko potwierdził wczoraj ogrywając Berdycha. Dzumhur też źle nie gra, bo w Delray Beach urwał set JMDP, a tutaj w Dubaju pokonał Wawrinkę i bez problemu Granollersa. Jednak myślę, że Robin urwie chociaż jednego seta.

Tenis w pigułce - Donskoy z Gombosem z poziomu Challenger w Marsylii przegrywa 1:6 1:6, a wczoraj Rosjanin w Dubaju pokonuje Federera broniąc meczowe. H2H 1:1, jednak dla mnie "Paulina" jest teraz mocniejsza co już potwierdził finałem w Marsylii. Donskoy ma tutaj 4 mecze za sobą bo gra od kwalifikacji, za to Lucas wygrał 2 razy bardzo pewnie. Uważam, że wygra ten mecz, ale czy 2:0? Mocno bym się zastanowił. 
Wynik I: 2:1
Wynik II: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz