ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 18 marca 2017

ATP Indian Wells 2017

Federer R. - Sock J.
Carreno-Busta P. - Wawrinka S.
Federer R., Wawrinka S. ::: 1,68 ::: 2/3 +1,36

Sock jest w gazie to prawda, jednak klasie Szwajcara mało kto dorównuje, w końcu to najlepszy zawodnik w dziejach historii męskiego tenisa i do tego wciąż gra jeszcze na bardzo wysokim poziomie, wygrywa szlemy, jest o krok od kolejnego finału Masters 10000 z dużymi szansami na końcowe zwycięstwo. Jack Sock to inny kaliber zawodnika w porównaniu do Rogera Federera, jednak jeżeli Amerykanin będzie trzymał swoje podanie to kto wie co się stanie w tie-breakach o ile do nich dojdzie. Trzeźwo patrząc widzę tutaj zwycięstwo faworyta. H2H 2:0.

Hiszpan miał autostradę do finału i wydaje mi się, że tutaj osiągnął już wszystko. Wawrinka na tym poziomie turnieju to zupełnie inny zawodnik niż w pierwszych rundach turniejów czy niższej rangi. Liczę na to, że spokojnie trafi to finału i tam dojdzie do szwajcarskiego pojedynku rodaków. H2H 0:2.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz