Strony


środa, 1 marca 2017

ATP Sao Paulo 2017

Delbonis F. - Ruud C.
Elias G. - Ramos A.
Delbonis F., Ramos A. ::: 1,89 ::: 2/3 +1,78

Tak jak już pisałem wcześniej, w 2014 roku Delbonis wygrał ten turniej, rok temu ATP Casablancę. Na mączce jest groźny, jest leworęczny, co prawda jego wyniki nie napawają optymizmem, to jednak coś tam wygrywa, porażka z Schwartzmanem i masa niewykorzystanych BP w Rio to nic złego.
Casper Ruud to jeszcze nastolatek, bardzo ładnie ostatnio gra, jednak ja młodym zawodnikom nie ufam. Ruud miał meczową z Bustą w Rio i mógł zagrać w finale na samym starcie! Jednak od meczowej nie wygrał żadnego gema, 8 pod rząd. Co tylko potwierdza jeszcze brak ogrania, dostał kubeł zimnej wody na głowę.

H2H 0:3 dla leworęcznego Ramosa. Ostatnio tydzień w tydzień piłuje wyniki na mączce - Quito, Buenos Aires, Rio, teraz Sao Paulo. Jest w mojej opinii o wiele lepszym zawodnikiem niż Elias który gra na pograniczu Challengera. Rok temu coś tam wygrywał, ale nie utrzymał takiego poziomu na dłużej. Ramos to ktoś kto ograł Federera w Szanghaju więc różnica w talencie jest tutaj olbrzymia.

W obu meczach nie wykluczam 3 setówek.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2

2 komentarze:

  1. Casper to przyszła jedyna i zwycięzca Roland Garrosa, wygra ten mecz. Sezon zakończy w top 20. Odkrycie 2017 roku wspomnie moje słowa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda że wyszło że stoisz za tymi innymi serwisami... Ale każdy popełnia błędy. Skup się na blogu i dobrych typach z tenisa :) pozdrawiam i 3-maj się!

    OdpowiedzUsuń