ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 27 kwietnia 2017

ATP Barcelona 2017

Ramos A. - Bautista-Agut R.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,59 ::: 2/3 +1,18

H2H 4:4 z lat 2004-2016. Znają się jak łyse konie, dwóch Hiszpanów, w Barcelonie. Czego tutaj się można spodziewać jak nie zaciętego meczu. Ja liczę na Ramosa, w tym roku pokazał, że jest w świetnej formie. Już sam finał turnieju rangi Masters 1000 w Monako tym świadczy. Ograł w pierwszym meczu młody nastoletni talent Ruuda C. świadczy to mojej opinii, że Barcelony 500 tak szybko nie odpuści. Za tydzień mamy trzy 250 więc można tutaj trochę zmobilizować o dobry wynik. Agut za to ostatnio szybko odpadał z turniejów, jest mocny, ale to nie jest ten typ zawodnika typu Nadal czy inny top, że można mu zaufać na wynik 2:0 i to jeszcze z takim Ramosem. Liczę na zacięty mecz. Ja osobiście dałbym tutaj delikatnego faworyta Alberta, jednak w opinii oddsmakerków jest inaczej, wchodzę w seta.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz