ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 29 kwietnia 2017

ATP Barcelona 2017

Murray A. - Thiem D.
Powyżej 21 gemów ::: 1,68 ::: 1/3
Murray A. ::: 1,87 ::: 1/3

H2H 2:0 z lat 2014-2015, z kortów twardych, oba mecze po 3 sety. Na to samo liczę i tym razem. Obaj są w podobnej formie w mojej opinii w tym roku, coś tam wygrają np. Murray Dubaj, Thiem Rio, coś tam skompromitują się w odpadając w pierwszym meczu jakiegoś ważnego turnieju (Indian Wells - Murray ; Miami - Thiem). 
Murray jedną nogą był już poza turniejem w meczu z Ramosem, jednak pokazał klasę i wygrał. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a jak znam życie to takie mecze potrafią nieźle wzmocnić psychicznie zawodnika na dalsze fazy turnieju. 
Organizatorzy turnieju na pewno chcieliby finałowy pojedynek Murraya z Nadalem i prawdopodobnie tak się stanie. Pierwszą myślą w tym typie był Thiem, jednak po dłuższym zastanowieniu (co często źle się kończy) kieruję się bardziej w stronę Murraya.
Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz