ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 30 kwietnia 2017

ATP Barcelona & ATP Budapest 2017

Thiem D. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,91 ::: 1/3

Wydaje mi się, że Nadal wraca na właściwe tory. Monte-Carlo wygrał z palcem w przysłowiowym... nosie. Finał to oddanie całych 4 gemów Ramosowi. Tutaj nawet nie stracił seta, a rywali miał różnych od młodzików w formie, po serwismanów, kończąc na doświadczonych wygach. Tak to prawda Thiem jest mocny jednak w mojej opinii Nadal to inna kategoria zawodnika, a tym bardziej na mączce w finale przed własną publiką. Hiszpan to powinien wziąć, tak jak rok temu wygrał 2:0 w Monte-Carlo 7:5 6:3.

Wynik: 0:2

Pouille L. - Bedene A.
Pouille L. ::: 1,65 ::: 1/3
Powyżej 22 gemów ::: 1,74 ::: 1/3


To powinno być bardzo ciekawe spotkanie. Bedene wygrał przed tym turniejem 2 Challengery, a tutaj w Węgrzech grając od kwalifikacji ma na koncie łącznie 6 zwycięstw. Super forma, widać, że gra na poziomie swoich występów w "Chennai". Jednak Pouille jest tak samo mocny i jednak co by nie mówić stawiam na niego. Powinien wygrać swój drugi tytuł na poziomie ATP. Po drodze ograł dobrze serwującego i sprytnego Veseleya, leworęcznego nieobliczalnego Klizana i doświadczonego Lorenziego będącego od chyba jakiegoś roku w dobrej formie.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz