ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 11 kwietnia 2017

ATP Houston 2017

Opelka R. - Haas T.
Haas T. +2,5 gema ::: 1,70 ::: 1/3

Zacznijmy od tego, że Tommy Haas jest w tym momencie o całe 20 lat starszy i wcale nie traci werwy do gry. Przeszedł mnóstwo operacji, miał wiele kontuzji, ale ostatnią rzeczą o jakiej myśli to chyba odpuszczenie sobie gry w tenisa. Ciągle wraca i wcale wbrew pozoru tak źle nie gra. Coś tam w meczach walczy pomimo porażek.
Opelka nie ma takiego doświadczenia jak Niemiec i właśnie tutaj widzę szanse dla Haasa. Reilly to bombardier mający ponad 211 cm wzrostu, a gramy przecież na mączce choć nie tak wolnej jak te w Europie to jednak nadal jest to mączka - inne poruszanie. Myślę, że Tommy wie jak grać z takimi wysokimi młokosami i będzie słał piłki prosto pod nogi Opelki co dla wysokich zawodników są to najgorsze piłki do odbioru. Stawka niska z wiadomych powodów - Haas prawie, że tenisowy emeryt.

Wynik: 1:2

1 komentarz:

  1. dzieki za systemik ten :D ladnie granoollers dzisiaj polecail po 19,00 :D

    OdpowiedzUsuń