ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 12 kwietnia 2017

ATP Houston 2017

Young D. - Monteiro T.
Young D. -1 gem ::: 1,74 ::: 1/3

Young ostatnio nieźle grał na turniejach w Ameryce Północnej - półfinał w Memphis, Delray Beach. W Acapulco zatrzymał go świetny Kyrgios, w Indian Wells 3 zwycięstwa i porażka dopiero z Nishikorim, w Miami podobnie, ale będący w formie Fognini zatrzymał Donalda w 4 rundzie. Amerykanie od zawsze grali na własnym terenie lepiej niż gdziekolwiek indziej.
Monteiro jest jeszcze młody, rok temu świat ATP o nim usłyszał. Lepsze wyniki przeplata z tymi gorszymi. Niby gramy na jego nawierzchni jednak w Houston jest dość specyficzny kort z chyba najszybszą mączką w tourze. Thiago w Indian Wells przegrał szybko z leworęcznym Klizanem, teraz kolejny raz przyjdzie zmierzyć mu się z mańkutem tym razem Youngiem D.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz