ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 16 kwietnia 2017

ATP Houston 2017

Johnson S. - Bellucci T.
Johnson S. ::: 1,65 ::: 3/3 +1,95
Johnson S. -1,5 seta ::: 2,65 ::: 1/3
H2H 1:0 z 2016 roku, grali na Australian Open, padło 3:0. Finał w Houston przed własną publicznością to dla Johnsona na pewno spory handicap. Steve ma mieszane wyniki, ale takie porażki po 2 tie-breakach w Indian Wells z genialnym Federerem to nic złego. Tutaj w Houston w mojej opinii miał o wiele mocniejszych przeciwników, pokonanie Socka czy Verdasco z którym miał H2H 0:4 w plecy budzi na pewno podziw. 
Bellucci wszystkie 4 mecze rozegrał po 3 sety. Jednak tacy przeciwnicy jak Tiafoe, Escobedo czy M. Gonzalez to nie oszukujmy się żaden ścisły top. Jedynie pokonanie Querreya może odnotować na plus, z drugiej strony Sam na mączce nigdy nie był jakimś mocarze. Finał zapowiada się ciekawie, jednak to Johnson jest słusznym faworytem tego meczu i ja go widzę w roli zwycięzcy. Bilans z leworęcznymi graczami Steva 8-3 na przestrzeni roku, w karierze 29-16.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz