ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

ATP Marrakech 2017

Daniel T. - Struff J-L.
Klizan M. - Djere L.
Daniel T. +1,5 seta, Klizan M. ::: 1,94 ::: 1/3

H2H 2:0 dla Daniela Taro, to dziwne, że ten Japończyk tak lubi grać na kortach ziemnych. Pokonał już 2 razy po 3 setach Niemca i myślę, że zrobi to trzeci raz. Ostatnio wygrał parę tygodni temu turniej Challenger w Argentynie gdzie zlał w finale Mayera reprezentanta gospodarzy, a tutaj już przeszedł kwalifikacje. Myślałem o czystej jedynce, jednak to 1 runda więc różnie może być.

Djere już raz w 2015 roku pokonał Klizana, ale po Słowaku można się tego spodziewać. Facet ma olbrzymi talent do gry, rok temu wygrał Hamburg, ale niekiedy gra na pół gwizdka. Do tego Martin 2 lata temu wygrał turniej w Maroko (wtedy grali chyba w Casablance), myślę, że wygra ten mecz. Ostatnio notował sporo porażek, ale grał z wysoko notowanymi przeciwnikami jak Djokovic czy Berdych. Jego przeciwnik ranking prawie +200, obija Futuresy. Stawka 1/3 bo to Klizan.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz