ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 2 kwietnia 2017

ATP Miami 2017

Federer R. - Nadal R.
Powyżej 23 gemów ::: 1,77 ::: 1/3

Na pewno ten typ nie jest jakąś "petardą", jednak ja tutaj widzę 3 setowe zacięte finałowe spotkanie. Na AO dawali sobie set za set, w Bazylei było podobnie. Na Indian Wells trochę dziwny wynik, jednak R16 to nie Finals.
Rafa w tym roku zmienił kalendarz na bardziej "hardowy", z drugiej strony miał w 5 secie 3:0 na AO z Rogerem, a ostatni swój turniej wygrał w Barcelonie, od tego czasu wiele meczów przegrał.
Federer niczym wino, im starszy tym pokazuje kto jest liderem w historii tenisa w tytułach wielkoszlemowych. Jednak z Nadalem nigdy nie grało mu się dobrze, a te jego ostatnie dość długie mecze na pewno dały mu się w końcu. W ciemno bym grał jednak wynik 1:2 dla Nadala.
Z ciekawostek to właśnie w Miami w 2004 roku spotkali się 1 raz, wygrał Hiszpan, później rok później w 5 setówce górą był lepszy Roger. W 2011 półfinał dla Nadala. Co by nie pisać to bez wątpienia warto obejrzeć sobie mecz, raczej pod popcorn.

Wynik: 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz