ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 22 kwietnia 2017

ATP Monte-Carlo 2017

Nadal R. - Goffin D.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3

Nadal i Monte-Carlo lub French Open to połączenie idealne. Pomimo to, że dawno nic nie wygrał, to w roku 2017 pokazał, że jest mocny o czym świadczy chociażby finał AO. Wyniki jak na razie po 2:0, a taki Zverev A. ugrał zaledwie całe 2 gemy.
Półfinał turnieju, walka o finał nie ma mowy o żadnej dekoncentracji. Goffin w mojej opinii dość jest słaby z silnymi zawodnikami, zresztą Nadal to inna kategoria zawodnika. Pokonanie Djokovica na pewno budzi podziw, jednak Serb nie oszukujmy się w tym sezonie gra niesamowicie średnio jak na niego. Sam fakt, że na AO w swoim królestwie pokonał go Istomin o tym świadczy. Belg mocny, sprytny na korcie, jednak dzisiaj zagra po raz pierwszy z królem mączki i ja tu widzę 2:0 dla Nadala który prawdopodobnie buduje formę na Roland Garrosa.

Wynik: 2:0

Ramos A. - Pouille L.
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,50 ::: 1/3
Powyżej 21 gemów ::: 1,60 ::: 1/3

Ramos już kiedyś w Szanghaju pokazał na co go stać ogrywając po genialnym meczu Federera i grając genialne spotkanie z finalistą Tsongą bodajże w następnej rundzie. Tutaj widać, że forma wzorowa. Już samo pokonanie Murraya czy Cilica o tym świadczy.
Francuz młody, tak samo wzorowy talent niczym Thiem, Zverev czy Kyrgios. Walka o finał Masters 1000 więc liczę na zacięty mecz. Jak znam życie to półfinały o wiele częściej bywają zacięte niż finały. Mecz za chwilę więc powodzenia wszystkim typującym.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz