ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 7 kwietnia 2017

Davis Cup 2017 - Kwiecień

Darcis S. - Lorenzi P.
Darcis S. -2 gemy :::  1,79 ::: 2/3 +1,58

H2H 0:2 dla Włocha i to na kortach szybkich. Jednak gramy w Belgii, a Darcis od jakiegoś czasu gra dość przyzwoicie. W poprzednim etapie w Davis Cup pokonał Kohlschreibera czy Zvereva co na pewno budzi podziw.
Lorenzi też miło zaskoczył wszystkich chociażby rok temu, czy w tym roku grając bardzo dobre turnieje na kortach betonowych. Jednak dla mnie Pablo to od zawsze zawodnik był bardziej na mączkę gdzie trzeba rzeźbić punkty niż na korty szybkie. Liczę na jakieś 3:1 dla Belga.

Wynik: (3)6:7 6:1 6:1 7:6(4)

Goffin D. - Seppi A.
Seppi A. +2,5 seta ::: 1,88 ::: 2/3

H2H 2:0 dla Goffina, ale tutaj uważam, że warto skusić się chociaż na jednego seta dla doświadczonego Seppiego. Kto jak kto, ale Andreas bardzo często w meczach do 5 setów potrafi urwać set. Jego chyba najlepszym wyczynem było pokonanie na Australian Open Rogera Federera gdzie Seppi zagrał naprawdę świetny mecz.
Kto jak kto, ale Goffin tuż obok NIshikoriego potrafią często zawieść swoich kibiców w najmniej oczekiwanym momencie. Davida na pewno nie cechuje mocne uderzenie, więc na korcie możemy spodziewać się ciekawych rozwiązań.

Wynik: 3:0

Chardy J. - Evans D.
Pouille L. - Edmund K. 
Chardy J., Pouille L. ::: 2,31 ::: 1/3

Stawka niższa, bo to turniej na 3 dni w teorii, a Francuzi lubią pooglądać swoich zawodników u siebie więc w piątek nie wykluczam jakiejś niespodzianki. Pomimo to patrząc na nawierzchnię typ jest prosty. Brytyjczycy rzadko kiedy grają dobre turnieje na mączce, a tym bardziej Evans czy Edmund Kyle. Gdyby był to Murray to wszystko zupełnie by inaczej wyglądało, tak słusznie w meczu nie są faworytami, pomimo, że Chardy i Pouille nie są na wyżynach swoich umiejętności. 

Wynik I: 3:0
Wynik II: 3:0

1 komentarz:

  1. szkoda sepiasza :/ miał szanse w 1 secie

    OdpowiedzUsuń