ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 2 maja 2017

ATP Istanbul, ATP Munich 2017

Marterer M. - Chung H.
Brands D. - Djere L.
Chung H., Djere L. ::: 2,15 ::: 1/3

Z reguły nie powinno się grać na zawodników którzy w poprzednim tygodniu doszli gdzieś daleko, jednak ja tutaj zrobię wyjątek. Chung w Barcelonie pokazał na co go stać dochodząc do samego półfinału turnieju i grając bardziej zacięty mecz z Nadalem niż Rafy finałowy. Obaj młodzi, jednak Marterer gra tutaj z dziką kartą, przed własną publiką, może i powalczy, ale jak Chung zagra tak jak w Barcelonie to o wynik jestem spokojny.

Brands nie gra u siebie w Niemczech tylko wybrał Turcję, przeszedł od kwalifikacji, jednak nie było tam nikogo znaczącego. Wyniki Niemca są tragiczne, za to Djere ostatnio doszedł do półfinału turnieju na Węgrzech. Może pociągnie z formą kolejny turniej. Jest słusznym faworytem meczu, H2H 1:0 z przed roku na mączce chyba Djere miał jakieś 20 lat na karku.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz