ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 11 maja 2017

ATP Madrid 2017

Nishikori K. - Djokovic N.
Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 2/3
Nishikori K. ::: 3,09 ::: 1/3


H2H 2:11 z lat 2010-2016 i śmiać mi się chce jak widzę te mecze Novaka z Japończykiem, oraz typy na Keia. Ile razy to on mecz wcześniej grał genialne spotkania, wszystko mu wchodziło, a w meczu z Serbem został ochrzczony "bezjajeczny" coś jak Berdych. Siatka, lub aut, jednak żeby nie było tak smutno to w kilku meczach pokazał klasę, chociażby rok temu w Rzymie gdzie przegrał dopiero w 3 secie po tie-breaku.
Kiedy jak kiedy można by powiedzieć - teraz, albo nigdy. Serb jest kompletnie bez formy, gra tie-breaki z Klizanami, Edmundami. Na AO Przegrał z Istominem, z Verdasco w Doha cudem obronił tam chyba 6 meczowych, na Davisie jakiś młodziak Medvedev urwał mu set, tak samo jak ostatnio Almagro, Busta, Simon Gilles (bardzo słaba forma w tym roku) przegrał z Goffinem, dwa razy z Kyrgiosem.
Nishikori też nie grał ostatnio dużo, też mocno poniżej poziomu, ale patrząc na grę Serba to skoro pokonał go Goffin to Nishikori też może. Na pewno warto spróbować w mojej opinii tym bardziej na mączce.

Wynik: Walkower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz