ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 14 maja 2017

ATP Rome 2017

Verdasco F. - Young D.
Isner J. - Ramos A.
Verdasco F., Ramos A. ::: 1,88 ::: 1/3

H2H 3:0 z przed 3 lat. Jednak Verdasco tutaj jest słusznym faworytem meczu, choć ten Pan potrafi przegrać w najmniej oczekiwanym momencie. Co by nie mówić to zdecydowana większość zawodników z U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) ma dość mizerne wyniki na clayu w porównaniu z Europejczykami, a tym bardziej z Hiszpanami.

Isner podobnie jak wielu starszych zawodników siedzących w głównym tourze od lat gra po prostu jak na niego średnio, a podobnie jak Young to mączka na pewno nie sprzyja mu. Do tego nie grał nic od turnieju w Houston. Ramos za to w ostatnich turniejach grał naprawdę dobrze, choć ten wynik z Madrytu może budzić niepokój gdzie ugrał zaledwie 4 gemy ze Schwartzmanem. Porównując Isner rok temu na clayu zagrał 10 meczów (5-5), gdzie Ramos aż 32 (19-13).

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz