Strony


czwartek, 15 czerwca 2017

ATP Hertogenbosch, ATP Stuttgart 2017

Berdych T. - Tomic B.
Chardy J. - Lopez F.
Berdych T., Lopez F. ::: 2,02 ::: 1/3

H2H 4:0 i tym się sugeruje, choć mecze były przynajmniej z przed 2 lat. Jednak nie ma co się oszukiwać, bo Berdych to od kilku ładnych sezonów zawodnik z top 10. Jest mocny tak naprawdę, ale dostaje lanie od ścisłego topu. Tomic rozwodnił karierę, dla mnie to będzie do końca kariery już zawodnik z pogranicza okolic rankingu top 20-40. Z cyklu coś tam wygra, coś tam przegra. Ten sezon ogólnie ma słaby.

H2H 1:3 i na to samo liczę tym razem. Chardy raz wygrał na mączce i to jeszcze po "taju" w 3 secie, a to jest najgorsza nawierzchnia dla Lopeza. Co tu pisać więcej styl gry Lopeza idealnie pasuje pod trawę. Mocny serwis, slajsy, podcięcia, duża rotacja itd.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 1:2

Karlovic I. - Kozlov S.
Cilic M. - Tipsarevic J.
Pospisil V. - Dolgopolov A.
Karlovic I., Cilic M., Dolgopolov A. ::: 1,45 ::: 1/3

Karlovic i Cilic to wiadomo czemu na trawie...

Pospisil to zawodnik tuż obok Paire i Janowicz którzy są z podobnego rocznika, ale właśnie, Francuz od nich odbił pałeczkę bo wygrał turniej ATP. Został właśnie Vasek, świetny deblista, kiedyś wydawało mi się perspektywiczny zawodnik jednak dzisiaj gra na poziomie Challenger, ranking +100. Coś jak Jurek, niby finały ATP, niby półfinał Wimbledonu, jednak życie płata różne figle i skończyła się jego gra na CS: GO. Obaj Panowie mają warunki do gry, jednak to chyba za mało na profesjonalną grę.
Ukrainiec pokonał solidnego Darica który lubuje się w grze na kortach szybkich za co mu chwała. Dlatego kto jak kto, ale brat zza wschodniej granicy powinien ten mecz wygrać. Chyba, że Vaskowi będzie dzisiaj serwis wchodził, więc w "taju" może mieć jakieś tam szanse. Pomimo to Dologpolov jest słusznym faworytem meczu.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:1
Wynik III: Krecz

Paire B. - Gojowczyk P.
Janowicz J. - Dimitrov G.
Paire B., Dimitrov G. ::: 2,23 ::: 1/3

Skoro Paire pokonał Troickiego to ma u mnie szacunek i to jeszcze na trawie. Gojowczyk fajny zawodnik, gra u siebie, przeszedł kwalifikacje, jednak jest to zawodnik z pogranicza Challenger. Kto jak kto, ale Paire jest cholernie nieobliczalny i kto wie czy nie zrobi sensacji na trawie jak rok temu Cuevas.

Ciężko Janowicz traktować jako profesjonalnego sportowca... 

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz