ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 17 czerwca 2017

ATP Hertogenbosch, ATP Stuttgart 2017

Zverev M. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,77 ::: 1/3

H2H 0:3 dla Hiszpana i na to samo liczę tym razem. Gramy do tego na ulubionej nawierzchni przez niego gdzie co roku odnosi dobre wyniki. Lopez zagrał tutaj 3 dobre mecze, pokonanie Berdycha na pewno dość zauważalne. 19 asów i 4 podwójne błędy. Do tego w mojej opinii Zvereva nie miał kto tutaj sprawdzić jeszcze. Przeciwnica Feliciano byli o wiele mocniejsi czy bardziej doświadczeni - Simon, Chardy, Berdych.

Wynik: 1:2

Pouille L. - Paire B.
Paire B. +2,5 gema ::: 1,83 ::: 1/3

H2H 1:1, dwóch Francuzów więc liczę na zacięty mecz. Pouille zagrał dwa 3-setowe mecze gdzie w 1 prawie odpadł. Paire za to na razie 3 mecze bez straty seta, a kto jak kto, ale Benoit potrafi zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie.

Wynik: 2:0

Muller G. - Zverev A.
Muller G. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Muller G. +3,5 gema ::: 1,78 ::: 1/3

H2H 1:0 z 2015 roku. Gdzie jak gdzie, ale Muller na trawie czuje się świetnie o czym już pisałem. Rok temu grał tutaj w samym finale więc na pewno będzie mocno zmobilizowany. Jeżeli serwis będzie mu wchodził to w tie-brekach ma szanse. Zverev jest mocny, ale niekiedy potrafi niemiło zaskoczyć np. z Chungiem w Barcelonie 1:6 4:6.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz