ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 25 czerwca 2017

ATP London and ATP Halle 2017

Federer R. - Zverev A.
Cilic M. - Lopez F.
Federer R., Cilic M. ::: 2,10 ::: 1/3

Panowie grali rok temu na tym turnieju i wygrał Zverev, jednak w 2017 Roger wydaje mi się grać o klasę wyżej niż w 2016. Do tego jest to ostatni mecz turnieju, a kto jak kto to Federer wie jak w takich meczach trzymać nerwy na wodzy.
Publika zapewne będzie trochę rozwarstwiona, bo zagra ich gospodarz z kimś kto wygrał ten turniej już wiele razy. Federer wraca tutaj by odzyskać tytuł, grał w Halle już 11 razy, teraz zagra o 9 tytuł.

H2H 5:2 dla Cilica i na to samo liczę i tym razem. Lopez już jeden finał przegrał i wydaje mi się, że przegra drugi. Chociaż co by nie mówić to w tie-brekach wszystko się może zdarzyć. Z jednej strony Hiszpan miał trudniejszych przeciwników, ale kto jak kto Cilic na trawie potrafi zaskoczyć, pamiętam tutaj jego świetny mecz z Murrayem bodajże w finale.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz