Strony


czwartek, 22 czerwca 2017

ATP Queen's Club, ATP Halle 2017

Chardy J. - Lopez F.
Thompson J. - Querrey S. 
Lopez F., Querrey S. ::: 1,99 ::: 1/3

H2H 1:4 dla Lopeza, a trawa w mojej opinii tym bardziej go premiuje. Grali w poprzednim tygodniu, padły 3 sety, a Hiszpan doszedł do finału. Tutaj ograł już Wawrinkę, więc forma nadal dopisuje. Chardy od kwalifikacji gra, ale jakoś nie kojarzy on mi się z wybitnymi wynikami na trawie. Raz w sezonie czy 2-3 odpali z dobrym wynikiem i to by było na tyle z jego strony. Lubię go, ale jest to zawodnik raczej z okolic 50 rankingowej.

Thompson miał sporo szczęścia, że trafił do głównej drabinki jako LL, a tam ograł samego Murraya. Cóż takie są turnieje ATP mniejszej rangi. Myślę, że teraz tak łatwo już nie będzie miał, bo jak Querreowi serwis będzie wchodził to może stać się jedynie kolejny cud w tie-breakach.

Wynik I: 0:2
Wynik II: 1:2

Mayer F. - Pouille L.
Pouille L. -1 gem ::: 1,74 ::: 1/3

Na początku chciałem grać na Mayera, a takie zmiany typów różnie się kończą. Jednak stawiam na Pouille, bo Mayer pomimo, że rok temu grał na trawie świetnie, to w tym sezonie wcale tak dobrze nie musi być. Pokonanie Paire który zagrał beznadziejny mecz o niczym nie świadczy. Lucas 1 mecz na trawie zaczął bardzo dramatycznie, jednak skończyło się to wygranym turniejem dla niego.

Wynik: 2:1

Youzhny M. - Rublev A.
Bautista-Agut R. - Zverev A.
Youzhny M., Zverev A. ::: 2,23 ::: 1/3

Youzhny w latach świetności miał świetne wyniki na trawie, do tego tutaj ma za sobą już 3 mecze wygrane, do tego jest o wiele bardziej doświadczony niż młodszy z jego rodaków. Zverev za to zagrał świetny mecz z "Kolbą", widać, że młody robi postępy i kto wie czy nie zostanie kiedyś w topie ATP o ile zdrowie dopisze. Gra do tego u siebie.

Wynik I: 1:2
Wynik II: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz