ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 5 czerwca 2017

Roland Garros 2017

Verdasco F. - Nishikori K.
Verdasco F. ::: 2,36 ::: 1/3

Kurs startowy to był 2,82 i to wyglądało naprawdę fajnie, jednak nie ma co się dziwić ludziom, że grają na Hiszpana. H2H 2:3, jednak w każdym z meczów Verdasco urwał seta. Kei do tego nie gra tak dobrze jak rok temu. Strata seta z Kokkinakisem czy aż 2 z młodym Chungiem na pewno szału nie robi. Do tego Kei to zawodnik który w mojej opinii dość często kreczuje mecze.
Verdasco to dość nieobliczalny zawodnik, potrafi przegrywać w "niewyjaśniony" sposób z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami, ale też zdarza mu się zagrać w finale Dubaju czy liznąć np. finał Doha na początku sezonu gdzie miał z 6 bodajże niewykorzystanych MP.
Na French Open jak na razie wypadł świetnie, pokonanie A. Zvereva budzi podziw, 5 setówka z gospodarzem Herbertem, a Cuevas w meczu nie miał nic do gadania, ugrał zaledwie 6 gemów w 3 setach. W mojej opinii przeciwnicy Verdasco byli o wiele trudniejsi niż Nishikoriego.

Wynik: 1:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz