ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 8 lipca 2017

ATP Wimbledon 2017

Monfils G. - Mannarino A.
Mannarino A. +2,5 seta ::: 1,74 ::: 1/3

Grali ze sobą 2 lata temu na Wimbledonie, padło 3:0. Jednak tym razem liczę na seta na Mannarino. Dwóch Francuzów, więc kto wie co tutaj się wydarzy, można się dziwić, że spotkają się ze sobą dopiero drugi raz w karierze - dość długiej.
Mannarino co roku gra dość sporo na trawie, ze średnimi wynikami, Monfils gra mniej, ale też czasami coś ugra jak serwis siądzie. Na pewno jest to bardziej zawodnik defensywny niż ofensywny więc jego styl gry na trawę nie pasuje aż tak dobrze. 

Wynik: 2:3

Gulbis E. - Djokovic N.
Gulbis E. +2,5 seta ::: 2,55 ::: 1/3

Kto wie czy nie zobaczymy tutaj niespodzianki. Gulbis swego czasu był w topie, ma talent do gry, jednak jest on z pogranicza zawodników typu Klizan, Janowicz, Paire, Dolgopolov. Potrafią wystrzelić ze świetną formą. U Łotysza jednak to było bardzo dawno, ale pokonanie JMDP o czymś świadczy. W jakiej formie jest Serb w 2017 każdy chyba widzi, czy po FO coś się u niego zmieniło? 

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz