ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 11 lipca 2017

ATP Wimbledon 2017

Mannarino A. - Djokovic N.
Mannarino A. +2,5 seta ::: 3,34 ::: 1/3

H2H 0:1 z 2016 roku, akurat z Wimbledonu, padło 0:3. Jednak tym razem myślę, że jest szansa na seta dla Francuza. Serbowi jeszcze nie do końca ufam bo tym co pokazał przez pierwsze pół sezonu.
Mannarino dużo gra na trawie co roku. Ostatnio ma całkiem przyzwoite wyniki jak na niego. Już sam finał w Turcji o tym świadczy. Tutaj na razie zagrał 2 dobre mecze po 5 setów. Do tego dochodzi pewien fakt, że wielu tenisistów z czołówki ma tak zwane gorsze dni na szlemach na przełomie 1/2 tygodnia gry.
Novak jak to Novak nie wiadomo na razie co na niego stać, pokonanie Gulbisa bez 2 serwisu jakoś mnie nadal nie przekonuje. Co by nie pisać już dłużej, to w mojej opinii wydaje się kurs ponad 3,00 na seta dość przyzwoicie.

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz