ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Australian Open 201

Nadal R. - Cilic M.
Nadal R. -2,5 seta ::: 2,55 ::: 1/3
Nadal R. -5 gemów ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 5:1, tylko raz w 2009 roku wygrał Chorwat, w pozostałych meczach można by rzecz, że był zjadany i to dosłownie. Od ponad dekady szlemy rządzą się swoimi prawami, a w finałach czy półfinałach oglądamy w 90% przypadkach tych samych aktorów pierwszoplanowych, z małymi od czasu wyjątkami.
Cilic to nie jest zawodnik do gry przeciwko przebijakom, już z Bustą miał swoje problemy, a przed AO przegrał z przebijaczem Simonem Gillesem w 3 setach. Z Rafą jest jeszcze trudniej niż z tymi panami. Jedynie serwis może go ratować i liczyć na cud w tie-brekach.
Zresztą zobaczcie wynik Cilicia finału Wimbledonu, baaardzo gładkie 3:0 z Federerem, na US Open wyrzucił go Schwartzman, na RG gładkie 3:0 z Wawrinką, na Australian Open rok temu wylot z Evansem. W wymianach Cilic jest w tym meczu bez szans, jest za mało zwrotny, za mało ma polotu i finezji w uderzeniach kończących.

Wynik: Nadal krecz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz