ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 stycznia 2018

Australian Open 2018

Carreno-Busta P. - Simon G.
Simon G. ::: 1,77 ::: 2/3

Od razu rzuciła mi się ta para w oczy jak ją zobaczyłem, w niektórych bukach na początku faworytem nawet był Hiszpan. Moim zdaniem Francuz jest tutaj zdecydowanym faworytem meczu. Ledwo się zaczął rok, a on już przytulił turniej w Pune pokonując Cilica, Andersona czy Aguta.
SImona Gillesa o wiele bardziej cenię za karierę. Moim zdaniem w tym roku pokaże lepszą formę, bo poprzedni sezon można spisać na straty. Za to u Hiszpana widzę dołek, po 2 dobrych sezonach. Kto by przypuszczał, że Carreno-Busta wskoczy do top 10.

Wynik: 6:2 3:0

Shapovalov D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. -3 gemy ::: 1,98 ::: 3/3

Shapovalov to kolejny zawodnik z jeszcze nowszej ery tenisistów - Ruud Casper, De Minaur. Wawrinka z handi gemowym co prawda nie wszedł, ale mecz wygrał, cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tsonga wraca, ale to zawodnik pokroju Wawrinki, też się latami kręcił w okolicy top 10. Masa doświadczenia, silny serwis, ulubieniec francuskiej publiczności. Jak ma wygrać to spokojnie to handi ogarnie. W 1 rundzie wygrał bez najmniejszych problemów.

Wynik: 6:3 3:6 6:1 (4)6:7 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz