Strony


czwartek, 18 stycznia 2018

Australian Open 2018

Djokovic N. - Monfils G.
Monfils G. +2,5 seta ::: 1/3

H2H 14:1, ale teraz mamy zupełnie nową sytuację. Moim zdaniem jest szansa nawet na niespodziankę. Forma Djokovica to nadal wielka niewiadoma, ale coś czuje, że jednak może być mocny w tym sezonie, ale czy aż tak jak kiedyś? Oj mocno tutaj można spekulować.
Forma Monfilsa w 2018 roku jak na razie wzorowa, wygrał prestiżowy turniej w Doha na początku sezonu. Idealny kandydat na długi mecz z Djokovicem o ile główna u niego będzie pracować odpowiednio.

Wynik: 3:1

Goffin D. - Benneteau J.
Benneteau J. +2,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3

Francuz już 2 razy pokonał Belga. Już rok temu grali ze sobą na szlemie i padły 4 sety. Na to samo liczę i tym razem. Początek sezonu starszy Benneteau na pewno pełni sił. Do tego osobiście to mocno sceptycznie podchodzę do takich zawodników jak Goffin po 1,08. Nawet nie wystartował w żadnym turnieju przed AO.

Wynik: 1:3

Struff J-L. - Federer R.
Struff J-L. +2,5 seta ::: 3,20 ::: 1/3

Po takim kursie warto spróbować. Federerowi lat nie ubywa i wątpię by powtórzył tak genialny sezon jak poprzedni. Widać, że w gemach skupia się na jednym przełamaniu, a Struff może i wybitny nie jest, ale seta może urwać. Dziś w ogóle dużo over 3,5 seta widzę i wtopę jakiegoś faworyta.

Wynik: 0:3

1 komentarz:

  1. oj szaaakal!!!!!!!!!!!!! dziekiiii dzisiejsza nooocka miood maaalinaaa jak w tej discopolowej nutce xDDD

    KICKER & BENEK <3 szacune!

    OdpowiedzUsuń