ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 18 stycznia 2018

Australian Open 2018

Gasquet R. - Federer R.
Gasquet R. +2,5 sets ::: 2,37 ::: 1/3

Mecz jednoręcznych backhandów, choć w opinii wielu ekspertów to właśnie Francuz ma najładniejsze zagranie tym stylem. Pomimo ochów i achów liczby mówią za siebie same: H2H 2:16, ale jak nie teraz to kiedy? W większości były to jednostronne pojedynki, ale Federera gra jak widać opiera się cały czas na bazie trzymania serwisu i jednego przełamania - następnie kontrola meczu. To się sprawdza na Struffów czy Bedene, ale Richard to o wiele lepszy zawodnik. Liczę na to, że urwie seta, niekoniecznie wygra mecz. Kto wie czy Francuz nie zagra takiego meczu jak Seppi z Federerem w 2015 roku?

Wynik: 0:3

Djokovic N. - Ramos A.
Ramos A. +2,5 sets ::: 2,25 ::: 1/3

Djokovic grał z Monfilsem przy 39 stopniach co zaowocowało statystykami niczym z ITFu:
5/11 asów/double fault i 5/15 Monfilsa. Samym serwisem statystycznie panowie oddali razem 6,5 gemów, co naprawdę rzadko się zdarza u czołówki ATP.

Double fault

Forma Djokovica to nadal nie wiadoma, w wywiadzie mówił, że nie czuje się jeszcze kompletnie zdrowy, ale cieszy go gra. Choć takie gadanie do mediów mnie nigdy nie przekonywało i nie polecam brać dosłownie to co mówią przed czy po meczu, lub trenerzy, bo to jest typowa gadka pijarowsko dziennikarska.
Ramos na razie świetnie wygląda, ale nie miał go kto sprawdzić, do tego przypominam, że jest to nadal Ramos i nikt więcej. Pomimo to turniej wchodzi w coraz głębszą fazę, granie Serba po takim kursie naprawdę nie wygląda ciekawie.

Wynik: 3:0

1 komentarz:

  1. hehe pamietam ta gre z pegasus ja mialem terminatora

    OdpowiedzUsuń