ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 20 stycznia 2018

Australian Open 2018

Dimitrov G. - Kyrgios N.
Kyrgios N. -2 gemy ::: 1,85 ::: 2/3

Bez wątpienia idealne spotkanie na niedzielny poranek lub australijski wieczór. Dwóch głodnych sukcesu zawodników stoczy ze sobą pojedynek. Czy Bułgar zagra tak fenomenalnego szlema jak roku temu? Szczerze wątpię. Grał już w tym roku z Kyrgiosem i przegrał po 3 setach w Brisbane. Z Rublevem obaj Panowie popełnili masę DF przez co trudno ocenić formę zawodników z powodu morderczych upałów.
Osobiście uważam, że Dimitrov nie powtórzy tak dobrego sezonu jak 2017, za to Kyrgios zaczyna po pierwsze dorastać (być bardziej poważnym zawodnikiem), po drugie gra u siebie, po trzecie nie przegrał w tym roku jeszcze meczu, widać, że przygotował świetną formę na własnych śmieciach. Papierowo wygląda na 5 setówkę ten mecz, ale pewnie znając życie rozczaruje to spotkanie, tylko w którą stronę? Powodzenia!

Wynik: 3:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz