ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 21 stycznia 2018

Australian Open 2018

Fucsovics M. - Federer R.
Fucsovics M. ::: 22,00 ::: 1/3
Fucsovics M. +2,5 sets ::: 3,73 ::: 2/3

Czarny łabędź w zakładach bukmacherskich - czyli coś czego nikt się nawet nie spodziewa, a jednak... Nie takie wyniki świat sportu już widział. Federera chyba nikomu nie trzeba przestawiać, żywa legenda tenisa ziemnego. Rok temu w wieku 36 lat dociął mistrzowską formę, tylko w 2005 roku zanotował mniej porażek w sezonie bo tylko 4, w 2006 i 2017 ta liczba wynosiła 5.
Federer pewnie łasi się na 20 szlema w karierze, ale czy to nastąpi akurat na Australian Open? Szczerze wątpię i liczę na to, że zatrzyma go Węgier Fucsovics który gra turniej życia. W 2015 roku też mało kto się spodziewał, że po 10 porażkach z rzędu, nagle Seppi wyrzuci z turnieju Federera.
Węgier co prawda to inny kaliber zawodnika, ale szansy upatruję się w jednej rzeczy. Już nawet sam Nadal w wywiadzie powiedział mając na myśli Federera: "Że jest tu jeden uprzywilejowany zawodnik który gra w sesjach wieczornych.". Roger zagra  w samo południe przy zapowiadającej się bardzo wysokiej temperaturze i wilgotności. Właśnie z tego powodu upatruję się niespodzianki.

Wynik: 0:3

1 komentarz: