Strony


wtorek, 30 stycznia 2018

Good Pick - Płatne typy bukmacherskie - Luty 2018

Good Pick

Płatne typy bukmacherskie


Good Pick

Strona Good Pick została założona w 2012 roku dzięki współpracy dwóch typerów Grubera i Koriego. Poznali się w 2009 roku na jednym z zamkniętych for bukmacherskich - tym oto sposobem stworzyli duet który wzajemnie się uzupełnia przy analizowaniu meczów. Pomysłodawcą projektu "Good Pick" był Gruber. Więcej informacji o ich stronie znajdziesz pod tym linkiem.

Sprawdź w internecie wyniki tego kuponu: 

Good Pick - Kupon

Good Pick o sobie:

"W świecie bukmacherskim cieszymy się dużą popularnością. Nasza wieloletnia wiedza, oraz doświadczenie pozwala nam selekcjonować najlepsze typy specjalnie dla Was. Cenimy sobie przede wszystkim skuteczność, oraz ciągłość zysku w dłuższej perspektywie czasu. To wszystko owocuje pozytywnymi opiniami o nas."

Ich niezwykle atrakcyjna oferta polega na wysyłaniu typów bukmacherskich na e-mail przez około 30 dni. Od początku 6 dnia każdego miesiąca do końca 5 - np. od 6 kwietnia do 5 maja. Typy są wysyłane najczęściej z jednodniowym wyprzedzeniem. Ilość typów w miesiącu bywa różna, najczęściej wynosi ona w ilości około 25-60 typów. Posiadają zweryfikowane archiwum typów od 2012 roku przez niezależne serwisy monitorujące.

Grając z Good Pick od początku przy założeniu stawki 300 PLN na typ wygrałbyś: 

88 131 PLN

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą Good Pick lub masz jakieś pytania do Grubera i Koriego to kliknij w link KONTAKT i napisz do nich.

Rekomendacje: 

Arek P. - "Good Pick pomogło mi wyjść z małego finansowego dołka, nie wiedziałem wcześniej, że zarabianie na zakładach bukmacherskich może być tak proste. Nie ukrywam, że na początku byłem nieufny, podchodzę do takich stron ze sporym dystansem, ale na szczęście miło się zaskoczyłem."

Mateusz S. - "Jestem doświadczonym typerem z długoletnim stażem. Przerabiałem już wiele podobnych stron, jednak większość to byli oszuści - cudotwórcy od fixów, pseudo ustawki w 2 lidze rumuńśkiej itd. Z typami Koriego i Grubera się nie zawiodłem z archiwum i tym co podali mi na e-mail. Wszystko jest tak jak powinno być. Z poważaniem Mati89 (Dol$S)."

Darek D. - "Około 2 lata temu przesiadłem się z ziemniaka do online zakładów. Jestem w szoku bo nigdy bym na to nie wpadł, że istnieje tak wiele stron które pomagają w skutecznym typowaniu meczów. Fajnie było z kimś pograć kto się zna na rzeczy."


Good Pick oferta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz