Strony


niedziela, 4 marca 2018

Kryptowaluty - Finansowa przyszłość!

Bitcoin - Cryptocurrency


Kryptowaluty - Kantor

W 2017 roku, a dokładnie w ostatnim jego kwartale - w szczególności w listopadzie, świat oszalał na punkcie kryptowalut. Większość znanych kryptowalut osiągnęło rekordowe wyceny na globalnym rynku. Tak jak na lokacie w banku masz zysk w ciągu 12 miesięcy rzędu 0,5-1,5% po odjęciu podatków, nie wliczając w to realnej inflacji pieniądza, tak na rynku kryptowalut możesz osiągnąć zyski rzędu 400%, 600%, 1420% czy więcej nawet w tydzień!


Co to są te kryptowaluty, o co tu chodzi?


Jest to nowa alternatywa dla pieniądza fiducjarnego (obecnie taki mamy) czyli pieniądzu opartego na wierze (tak to prawda, dzisiejsze pieniądze nie są oparte na żadnym dobru materialnym, po odejściu od SYSTEMU Z BRETTON WOODS). Średnia długość życia walut wynosi około 27 lat. Daleko nie trzeba szukać, bo nasza Polska złotówka miała denominację w 1995 roku.

Jako laik, nie musisz interesować się analizą techniczną kryptowalut, blockchainami, procesorami, obliczeniami, systemami... To nie jest istotne, tak samo jak nie jest istotne dla Ciebie z jakiego rodzaju papieru drukowane są pieniądze.

O Bitconie:


"Bitmonety mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi." - Cytat z Wikipedii.
Na naszych oczach tworzy się nowy finansowy rynek, zbliżony do FOREX. Warto zainteresować się rynkiem kryptowalut i zacząć je kupować bądź wydobywać z prostego powodu. Cała branża dopiero raczkuje, chociaż jest już bardzo potężna, pomimo faktu, że przeciętny Kowalski nie ma o Bitcoinach czy kryptowalutach zielonego pojęcia.

BRANŻA SIĘ BARDZO SZYBKO ROZWIJA CO ZA TYM IDZIE CORAZ WIĘCEJ OSÓB WCHODZI DO GRY, A TO PRZEKŁADA SIĘ NA WIĘKSZĄ KAPITALIZACJĘ KRYPTOWALUT CO JEST JEDNOZNACZNE Z ZWIĘKSZENIEM ICH WARTOŚCI


Tak to wygląda w największych skrócie (tłumaczone łopatolicznie), żeby dotarło to do Ciebie jak najszybciej. Im szybciej się zdecydujesz zainteresować się tą branżą tym lepiej dla Ciebie. Chodzi o sam fakt, żebyś za kilka lat nie pluł sobie w brodę: "A mogłem zainwestować chociaż stówkę..."

Kilka ciekawostek o Bitcoinie:

05.10.2009 - Ustalono kurs wymiany na podstawie kosztu wydobycia. 1$ = 1309 BTC
22.05.2010 - Pierwsze wykorzystanie bitcoina jako waluty - Zakup pizzy za 10 000 BTC
09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Nadal masz jakieś wątpliwości, że nie warto tym się interesować?

Jak i gdzie kupić Bitcoina lub inne kryptowaluty?

BitBay - Jest to NAJWIĘKSZA, NAJBARDZIEJ BEZPIECZNA giełda do kryptowalut w Polsce. Możesz wyrobić tam sobie KARTĘ do bankomatu i wypłacać pieniądze z kryptowalut z bankomatów na całym świecie. Giełda jest doceniania na całym świecie przez liderów tej branży. Tak to prawda, Polacy znowu stworzyli coś genialnego na skalę globalną!


BitCantor - Tutaj nawet bez rejestracji wymienisz szybko PLN na kryptowalutę i na odwrót. Firma współpracuje z wyżej wymienioną giełdą. BitCantor umożliwa wpłatę pieniędzy nawet w ŻABCE czy zwykłym przelewem bankowym.

BitCantor - Ekspresowy Kantor Kryptowalut

3 rzeczy jakie osobiście polecam Ci zrobić jak najszybciej!

1. Zacznij chociaż w minimalnym stopniu interesować się kryptowalutami
2. Dokupuj cały czas jakiś % (np. 5-30%) od Twoich przychodów kryptowaluty
3. W mojej osobistej opinii najbardziej teraz w 2018 roku opłaca inwestować się w Ethereum

2 komentarze:

  1. Dziękuję za poinformowanie mnie o tej tematyce. Słyszałem w mediach i w internecie o kryptowalutach, bitcoinie. Niestety nic więcej nie interesowałem się tym tematem. Powiedzcie mi tylko czy lepiej inwestować w koparki czy kupować kryptowaluty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nawet bank zlecił czy tam rząd kampanię dla jutuberów żeby przestrzec przed kryptowalutami hehe

      Usuń