ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 17 lutego 2018

ATP Buenos Aires

Bedene A. - Delbonis F.
Powyżej 22 gemów ::: 1,80 ::: 2/3 +1,6

Z ręką na sercu trzeba przyznać, że Bedene to w meczu z Schwartzmanem po kursach już był przed meczem zwycięzcą. Potężne spadki i mass-pick na Schwartzmana, a wynik gładziutki 6:4 6:4 dla Bedene. Zresztą taki jest tenis, Wawrinka przegrywa z Griekspoor, który dzień później z Haasem wygrywa całe 4 gemy i seta traci do 0.
Delbonis w poprzednich latach pokazał już, że jest bardzo mocny na turniejach w Ameryce Południowej, no ale niestety właśnie nie u siebie w Argentynie tylko w Brazylii. W tym roku szansa olbrzymia nawet na zwycięstwo w całym turnieju.
Wczoraj typowałem zwycięstwo Delbonisa w meczu z GGL z powodów leworęczny vs. jednoręczny backand, dzisiaj już tak łatwo nie powinno być. Ale obaj pokazali na tym turnieju, że są w formie. Delbonis w końcu wygrał z Eliasem, pokonał GGL, a Bedene zdrowo się tutaj prezentuje, aż za bardzo jak na niego. Przecież to nie Chennai!

Wynik: 25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz