ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 22 lutego 2018

ATP Delray Beach 2018 + Rio

Chung H. - Skugor F.
Skugor F. ::: 7,05 ::: 0,5/3
Skugor F. +1,5 seta ::: 2,95 ::: 1/3

Myślałem, że już Berdych wtopi, ale całe szczęście nie, więc limit "niespodzianek" nadal jest wysoki. W moim odczuciu jest to idealny mecz na sensację. Chung po pierwsze jest młody jeszcze wszystko przed nim. Po drugie wraca po kontuzji w półfinale poddał przecież mecz z Federerem. Będzie to dla niego drugie spotkanie od Australian Open, w 1 meczu zagrał 3 sety z Cameron Norie (LL) ranking +100. Po trzecie Koreańczyk jest zapisany na turniej ATP 500 w Acapulco w następnym tygodniu. Po czwarte w następnej rundzie prawdopodobnie będzie czekał JMDP. Po piąte Chung bardzo ładnie potrafi przegrać, tracić sety bardzo wysoko. Rok temu w Atlancie z Tommym Paulem +150 przegrał. W Acapulco '17 z Kozlovem 6:2 6:2. W Delray Beach w drugim meczu kwalifikacji kursy +5,00 Kimmer Coppejans ranking +250.
Skugor 30 lat, na palcach dwóch rąk można policzyć jego wygrane w ATP, z czego 3 w 2010 roku. Gra tutaj od kwalifikacji, wszystkie mecze wygrał po 2:0, kto wie. Moim zdaniem będzie tutaj "hit" w wyniku, ale sami wiecie jak to bywa z takimi kursami.

Wynik: 2:0

Zaksięguj!

ATP Rio de Janeiro

Andujar-Alba P. - Thiem D.
Andujar-Alba P. +1,5 seta ::: 3,85 ::: 0,5/3
Dokładny wynik 1:2 ::: 5,00 ::: 0,5/3

Wynik: Walkower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz