ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 24 lutego 2018

ATP Delray Beach 2018

Shapovalov D. - Tiafoe F.
Tiafoe F. ::: 2,48 ::: 1,5/3 +2,22
Tiafoe F. -1,5 seta ::: 4,26 ::: 0,5/3 +1,63

Shapovalov ma 18 lat, to tak naprawdę przyszłość tenisa tuż obok Alexandra Zvereva. Młodemu rok temu wyszły dwa turnieje - u siebie Masters w Kanadzie i US Open. Wszystko jeszcze przed nim, a z małolatami to wiadomo jak jest. Taki Thiem mocarz na mączce podobno przegrał z Verdasco 4:6 0:6. Prawda jest taka, że Shapovalov tutaj nikogo jeszcze nie ograł wartego odnotowania. Drewniany 38-letni Karlovic, 21-letni Donaldson, 20-letni Fritz. Cała plejada gwiazd średniego sortu. Za to 20-letni Tiafoe co prawda traci w każdym meczu seta, ale w Nowym Jorku przegrał po 3 setach ze zwycięzcą Andersonem, a tutaj ma już na rozkładzie JMDP i Chunga. Bronił mnóóóstwa BP z tymi zawodnikami, ale poradził sobie. Shapovalov ma też ten minus, że robi sporo DF. Co by jeszcze nie mówić to Tiafoe gra u siebie.

Wynik: 0:2

1 komentarz: